CZYM JEST FERTINEA?


Fertinea to zestaw 4 suplementów diety zawierający unikalną kompozycję witamin, mikro i makro elementów oraz ekstraktów roślinnych wspomagających zajście w ciążę.

Zestaw suplementów diety wspierających płodność Fertinea

CHCESZ DOBRZE PRZYGOTOWAĆ ORGANIZM DO CIĄŻY?


Wykorzystaj siłę natury zestawu FERTINEA w staraniach o dziecko.

 
Małe logo Fertinea   Unikalna kompozycja witamin, minerałów i ekstraktów roślinnych
Małe logo Fertinea   Składniki rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Ginekologiczne
Małe logo Fertinea   Wspiera kurację przewlekłego PCOS
Małe logo Fertinea   Bez substancji konserwujących, barwiących i GMO
 


Zestaw płodności Fertinea


4 suplementy diety, 22 starannie dobrane składniki o udowodnionej skuteczności w zakresie płodności i zdrowia kobiety. Jedyny taki zestaw dla kobiet planujących ciążę.

Ferti Vitamins

Ferti Vitamins Forte

Równowaga hormonalna

Zbalansowane połączenie naturalnych ekstraktów roślinnych o udowodnionej skuteczności w regulowaniu kobiecej gospodarki hormonalnej.

Ferti Herbal

Ferti Herbal Blend

Antyoksydacja

Ziołowy napar składający się z 5 składników aktywnych, skomponowany przez ekspertów dla wspierania procesu starania się o dziecko.

Ferti Powder

Ferti Powder

Prawidłowy wzrost komórek jajowych

Zbalansowana kompozycja składników wpływa na odżywienie i jakość komórek jajowych i inne elementy, ważne dla zdrowia przyszłej mamy.

Ferti Formula

Ferti Formula Oil

Ułatwienie implantacji zarodka

Kompozycja kwasów DHA i witamin: D3 i E zanurzonych w najlepiej przyswajalnej olejowej formule, zamkniętej w wygodnych kapsułkach.

W ZGODZIE Z NATURĄ


Produkty Fertinea zawierają składniki rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Ginekologiczne. Czerpią z dobrodziejstw natury, nie zawierają konserwantów, substancji barwiących i GMO.

Kwasy DHA zawarte w zestawie pozyskiwane są z naturalnych alg morskich. Zawarte w suplementach Fertinea wyciągi roślinne to najczystsze ekstrakty m.in. z niepokalanka mnisiego, lebiodki pospolitej czy czarnego głogu, szeroko znanych ze swoich właściwości wspomagających płodność.

Naturalne składniki suplementu diety Fertinea

STWORZONA PRZEZ EKSPERTÓW


Wyjątkową recepturę Fertinea opracowali eksperci z 25-letnim doświadczeniem w dziedzinie farmacji, ginekologii, położnictwa i dietetyki.

Fertinea to zestaw suplementów diety dla kobiet, które:


MAJĄ TRUDNOŚCI Z ZAJŚCIEM W CIĄŻĘ

CIERPIĄ NA ZESPÓŁ POLICYSTYCZNYCH JAJNIKÓW

STOSOWAŁY ANTYKONCEPCJĘ HORMONALNĄ

CHCĄ OCZYŚCIĆ ORGANIZM Z TOKSYN


Opinie ekspertów

Alicja Gajewska-Kucharek
Każda kobieta powinna odpowiednio przygotować się do momentu, w którym zacznie starać się o dziecko, w tym zadbać o równowagę hormonalną i oczyszczenie organizmu z toksyn. Pomoże w tym m.in dieta wsparta odpowiednimi suplementami.
dr n. med. Alicja Gajewska-Kucharek
Specjalista ginekologii i położnictwa
Maria Lachór
To pierwszy na polskim rynku zestawu witamin, mikro- i makroelementów oraz ekstraktów roślinnych, który dostarcza kobietom aż tylu składników niezbędnych w przygotowaniu organizmu do ciąży.
Maria Lachór
Magister farmacji


Poradnik przyszłej mamy


Informacje i wskazówki ważne dla każdej kobiety planującej ciążę

Kupując zestaw FERTINEA oddajemy w Twoje ręce Poradnik Przyszłej Mamy. Został on stworzony przez naszych ekspertów: ginekologów, psychologów, dietetyków i położne. W poradniku znajdziesz informacje, z którymi warto się zapoznać zanim zajdziesz w ciążę. Dotyczą one najważniejszych elementów trybu życia, które wpływają na poczęcie i zdrowy rozwój maluszka. Dodatkowo stworzyliśmy kalendarzyk owulacji, który pozwoli Ci na dokładną obserwację cyklu miesięcznego.

Mamy nadzieję, że będą one dla Ciebie dodatkowym wsparciem, źródłem cennych wskazówek i miejscem na notatki, a po latach może też cenną pamiątką.

Poradnik przyszłej mamy
 Przejdź do sklepu FERTINEA

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Nasi konsultanci odpowiedzą na Twoje pytania

* - pola wymagane