Dla kogo jest Fertinea?

Masz trudności z zajściem w ciążę? Chcesz przygotować swój organizm na przyjęcie dziecka? Cierpisz na PCOS? Chcesz wyregulować cykl miesiączkowy? Zestaw Fertinea jest dla Ciebie!

Zestaw Fertinea jest dedykowany kobietom, które:

pragną zwiększyć swoją szansę na zajście w ciążę

Przygotowania do ciąży warto rozpocząć co najmniej 3 miesiące wcześniej, dbając o dietę, aktywność fizyczną i samopoczucie. Ważna w tym czasie jest dbałość o to, by dieta zawierała odpowiednią porcję witamin, składników mineralnych oraz innych ważnych składników. Fertinea jest wsparciem dla organizmu każdej kobiety przygotowującej się do ciąży. To zestaw 22 starannie dobranych składników o naukowo udowodnionej skuteczności, które zostały zawarte w 4 uzupełniających się suplementach diety.

mają trudności z zajściem w ciążę

Około 30 proc. kobiet, które mają problem z zajściem w ciążę ma nieregularne miesiączki. Jeżeli Twój cykl trwa czasem 20 dni, a niekiedy nawet 40 dni, oznacza to, że owulacja nie występuje regularnie. Pomocna może okazać się suplementacja Ferti Formula Oil oraz Ferti Vitamins, w skład której wchodzi między innymi owoc niepokalanka mnisiego.

chcą oczyścić organizm z toksyn

Twoja odporność znacznie spadła? Czujesz się zmęczona i senna? Twoja cera pozostawia wiele do życzenia? To znak, że Twój organizm nie radzi sobie z nadmiarem toksyn. Aby poprawić samopoczucie i przygotować organizm do ciąży warto więc oczyścić organizm. Dieta i aktywność fizyczna to podstawa detoksykacji. Doskonałym wsparciem procesu oczyszczania organizmu z toksyn jest także napar ziołowy Ferti Herbal Blend. Jest to starannie dobrana mieszanka ziół wspierających między innymi antyoksydację organizmu (lebiodka pospolita, owoc bzu czarnego).

zażywały antykoncepcję hormonalną, która może wydłużać czas starań o dziecko

Tabletki antykoncepcyjne warto odstawić kilka miesięcy przed planowaniem ciąży (min. 3 miesiące), aby organizm miał szansę oczyścić się z hormonów i przygotować do zapłodnienia. W tym czasie zaleca się przyjmowanie kwasu foliowego oraz witamin. Aby kompleksowo zadbać o zdrowie, przygotować organizm do ciąży oraz zwiększyć szanse na zapłodnienie, warto sięgnąć po suplementy Fertinea. W zestawie Fertinea, oprócz kwasu foliowego, zawarta została również witamina D, kwasy DHA z alg, a także owoc niepokalanka mnisiego.

są świadome konieczności suplementacji przed ciążą

W dzisiejszych czasach zanieczyszczenie środowiska jest coraz większe. Stres i pęd życia negatywnie wpływają na nasz organizm. Dlatego tak ważna jest odpowiednia suplementacja i antyoksydacja organizmu. W zestawie FERTINEA znajdziesz również Ferti Herbal Blend, napar ziołowy przygotowany ze starannie dobranych ekstraktów roślinnych. Ferti Herbal Blend to także chwila codziennego rytuału dla ukojenia, wyciszenia i regeneracji przed snem.

cierpią na zespół policystycznych jajników

Zauważyłaś u siebie nasilony trądzik i nadmierne owłosienie? Tyjesz bez uzasadnionej przyczyny? Masz skąpe i nieregularne miesiączki? Od dłuższego czasu bezskutecznie starasz się o dziecko? Niezwłocznie zasięgnij porady lekarza. Rekomendujemy suplementację Ferti Powder.

chcą uzupełnić niedobory witamin, mikro i makroelementów

Fertinea to unikalna kompozycja witamin, mikro- i makroelementów oraz ekstraktów roślinnych oraz innych substancji, które wspierają organizm kobiety w przygotowaniach do ciąży. To 22 starannie dobrane składniki, które wzajemnie uzupełniają się, tworząc kompleksowe wsparcie i ochronę dla przyszłej mamy.

chcą odmłodzić swój organizm

Aby zachować zdrowie, witalność i młody wygląd należy zadbać o odpowiednią dietę, aktywność fizyczną i zdrowy sen. Dla prawidłowego funkcjonowania całego organizmu niezbędne są także witaminy i minerały. Cała gama witamin młodości (C, E, A, kwas foliowy) i składników o działaniu przeciwutleniającym zawarta została w zestawie Fertinea. Witaminę E znajdziesz w Ferti Formula Oil, kwas foliowy w Ferti Vitamins Forte, a mieszankę ziół o właściwościach antyoksydacyjnych w Ferti Herbal Blend.

odłożyły macierzyństwo na czas po 30. roku życia

Po 30. roku życia spada płodność, zwiększa się ryzyko poronień i przedwczesnego porodu. Problem jest na tyle poważny, że Światowa Organizacja Zdrowia uznała niepłodność za jedną z najbardziej niepokojących chorób społecznych. Wsparciem kobiet w staraniach o ciążę jest Ferti Powder, który zawiera optymalną mieszankę składników: L-argininy, N-acetylo L-cysteiny oraz inozytolu.

chcą wyregulować cykl miesiączkowy

Nieregularne miesiączki uważa się za prawidłowe w pierwszych dwóch latach osiągania dojrzałości płciowej i w pierwszych pięciu latach przekwitania. U dojrzałych kobiet przyczyną nieregularnego miesiączkowania są z reguły zaburzenia hormonalne. Nadmiar produkowanej przez przysadkę mózgową prolaktyny lub niedobór tzw. ciałka żółtego, związany z obnizoną produkcją progesteronu w drugiej połowie cyklu oraz PCOS mogą być przyczyną nieregularnych miesiączek.

 Przejdź do sklepu FERTINEA

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Nasi konsultanci odpowiedzą na Twoje pytania

* - pola wymagane