Terapia Fertinea


Zdrowa dieta i odpowiednia suplementacja mają duże znacznie dla każdej pary starającej się o dziecko. Terapia Fertinea to unikalna kompozycja witamin, mikro- i makroelementów oraz ekstraktów roślinnych, wspomagających płodność.

Zawartość zestawu Fertinea dla kobiet

Terapia Fertinea jest efektem wieloletniej analizy badań medycznych, wywiadów z lekarzami zajmującymi się leczeniem niepłodności i najnowszych doniesień naukowych dotyczących przygotowania organizmu do ciąży i zdrowego rozwoju płodu. Została stworzona przez zespół ekspertów, posiadających 25-letnie doświadczenie w dziedzinie ginekologii, położnictwa, farmacji i dietetyki. Powstała z myślą o kobietach, które świadomie podchodzą do rodzicielstwa, chcą w naturalny sposób zatroszczyć się o swoje zdrowie i zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

Zestaw Fertinea to unikalna kompozycja naturalnych składników wspomagających płodność. Składa się on z 4 elementów, które wzajemnie się uzupełniają i sprzyjają zajściu w ciążę. Znajdziesz w nim także przygotowany przez naszych ekspertów Poradnik Płodności, a w nim informacje i wskazówki istotne dla każdej przyszłej mamy.

Jeśli szukasz sposobu jak skutecznie zajść w ciążę, zestaw Fertinea pomoże Ci w realizacji marzenia o posiadaniu dziecka. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 Przejdź do sklepu FERTINEA

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Nasi konsultanci odpowiedzą na Twoje pytania

* - pola wymagane